Alanya'da 2 kardeş uyuşturucuyla yakalandı
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, uyuşturucu madde ticaretinin ve kullanımının engellenmesine yönelik Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri yapmış oldukları istihbari çalışmalarında 28 yaşındaki şüpheli Faruk S, ve 25 yaşındaki Kamil S, Alanya'ya yüklü miktarda uyuşturucu madde getirdiği bilgileri alınması üzerine harekete geçen Narkotik ekipleri şüpheli 2 kardeşlerin oturdukları Güllerpınarı mahallesindeki ikametini takibe aldı.
Dün gece saat: 22.05 sıralında Narkotik ekipleri şüphelilerden Kamil S, evden çıkması üzerine durdurularak yapılan üst aramasında iki parça halinde 44 gram ve 3,35 gram olmak üzere toplam: 47,35 gram Skunk maddesi ele geçirildi. Daha sonra ikametten elinde çanta ile ayrılan şüpheli ağabey Faruk S. çantasında 2 Kilo 65 gram uyuşturucu Skunk Maddesiyle hassas terazi ele geçirildi. Ele geçirilen 2 Kilo 65 gram uyuşturucu maddeye el konuldu.
Uyuşturucu maddeyle yakalanan iki kardeşler Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğinde ifadeleri alındıktan sonra Adliye'ye sevk edildiler.