Alanya'dan iade karmaşası! Tezgahtarlar müşteriye saldırdı

Alanya'dan iade karmaşası! Tezgahtarlar müşteriye saldırdı
Alanya'da bir giyim mağazasından aldığı montu iade yapmak isteyen tüketici mağaza çalışanlarınca saldırıya maruz kaldı.

Alanya'nın Şekerhane Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda meydana gelen olay, bir giyim mağazasında yaşanan iade tartışmasıyla gündeme geldi. Servet Yiğit, yaklaşık bir hafta önce aldığı montu iade etmek için mağazaya gittiğinde, çalışanlarla yaşadığı tartışma sonrasında 4 yaşındaki torunuyla birlikte kendisine saldırıldığını iddia etti.

MAĞAZADA İADE İŞLEMİ SIRASINDA OLAY

Servet Yiğit, eşi ve 4 yaşındaki torunuyla birlikte mağazaya gittiğinde, aldıkları montun iadesini yapmak istedi. Ancak mağaza görevlileri, iade tutarının bulunmadığını ve ürünün alınamayacağını belirtince Yiğit'in tepkisiyle başlayan tartışma kısa sürede büyüdü. İddiaya göre, mağaza görevlileri Yiğit'e saldırmaya kalkışınca durum polise bildirildi.

SERVET YİĞİT'İN AÇIKLAMALARI

Olayın ardından konuşan Servet Yiğit, yaşadıklarını şu sözlerle aktardı: "Mağazaya iade yapmak için gittiğimizde bize sürekli olarak farklı bahanelerle montu vermediler. Tartışma sırasında mağaza görevlileri, torunumun yanında bana saldırmaya kalktılar. Bu durum bizi psikolojik olarak derinden etkiledi. Polis eşliğinde iade ücretini aldıktan sonra hemen şikayetçi olduk ve gerekli işlemleri başlattık. Bu yaşadıklarımızın sonuna kadar takipçisi olacağım."

Polis ekiplerinin müdahalesiyle olayın yatıştırıldığı belirtilirken, mağaza çalışanları hakkında soruşturma başlatıldı. İddiaların araştırılması ve tarafların ifadelerinin alınmasıyla birlikte soruşturma süreci devam edecek.

Haber Editörü
Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir