Velittin Yenialp, "esnaflarımızın çok iyi paralar kazanacağına inanıyorum"

Velittin Yenialp, "esnaflarımızın çok iyi paralar kazanacağına inanıyorum"
Alanya Keykubat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Velittin Yenialp, daha fazla finansmanla daha iyi hizmet edeceklerini söyledi. Kooperatif 2022 yılında toplam 163 milyon TL kredi kullandırdı.

Alanya Keykubat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu’nda tek aday olan mevcut Başkan Velittin Yenialp, yeniden göreve geldi. Yönetim Kurulu Üyeleri Velittin Yenialp, Nurdan Can, Ali Rıza Aykaç; Denetim Kurulu Üyeleri Nebile Kölüş, Aytaç Güven; Üst Birlik Temsilcileri Üyeleri Velittin Yenialp, Aytaç Güven, Ali Rıza Aykaç seçildiler. 

Genel kurulda 2021-22 yıllarında toplam kârın 1 milyon 784 bin 933 TL olduğu açıklandı. 2022 yılında 163 milyon TL kredi kullanıldığı açıklanan genel kurulda konuşan Yenialp, “Ankara’da gerçekleştirilen toplantının ardından kooperatiflerimize ciddi anlamda finansman aktarıldı. Biz de sayın üyelerimize anında ulaştırarak bir nebze olsun esnaflarımıza nefes aldırdık. İnşallah bundan sonra da finansmanımız aynı şekilde gelir ve daha iyi hizmet ederiz. İyi gideceğine inandığımız turizm sezonunda esnaflarımızın çok iyi paralar kazanacağına inanıyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir