Yeniçağ Haddini Aştı
Türkdoğan, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Satılmış ve irin akan kalemlerin hamiliğini yapan “Yeniçağ” isimli sözde basın paçavrasının, İl Başkanlığımız ve Korkuteli Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen bayramlaşma pikniğinde Milliyetçi - Ülkücü Hareketin Başbuğu, Kurucu Genel Başkanımız Merhum Alparslan Türkeş Bey’in resminin asılmadığı yönündeki haberi üzerine bu açıklama ve görüntüleri yayınlıyoruz. Bu gözünü kan bürümüş ve şahsiyetini, kalemini satmış ruhsuzların yaptıkları asılsız ve ahlak dışı haber için gerekli mercilere suç duyurusunda bulunulmuştur. Gazipaşadan Antalya’ya ilçe ve İl ocak başkanlığı, Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in takdirleriyle MHP MDK Üyeliği ve sonunda MHP Antalya İl Başkanlığı görevinde bulunan ve ideolojik hassasiyetleri uç seviyede olan bir ülkücü tarafından yönetilen Antalya İl Teşkilatı tarafından Türkiye’de eşine nadir rastlanan ve kurultay havasında geçen bayramlaşma pikniğimize bu şekilde sansar habercilik yaparak saldırmak, ihanet cephesinin ne derece çaresiz olduğunu belgelemektedir. Liderimiz Devlet Bahçeli Ve MHP düşmanlığı ile akıllarını yitirmiş bu güruhları muhattap almak bile bizim için zul haline gelmiştir. Fakat kamuoyunun yanlış yönlendirilmemesi adına sizlerle görüntülerin aslını paylaşyor, takdiri başta Ülkücü Fikir Hareketinin kutlu mensupları olmak üzere Asil Türk Milletine bırakıyoruz."