Çorbacı'dan MHP'ye Destek

Çorbacı'dan MHP'ye Destek
Alanya'da tesisleri bulunan Akaryakıt Dağıtım şirketini istemediklerini belirten vatandaşlar imza kampanyası başlattı..

Alanya'da tesisleri bulunan Akaryakıt Dağıtım şirketini istemediklerini belirten vatandaşlar imza kampanyası başlattı. Daha önce Miliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, "Turizmin başkenti Alanyamızda Bölgesel Petrol Dağıtım Tesisi İstemiyoruz. Güçlüyüz, çünkü kaklıyız. Korkak ve satılık değiliz" demişti.

İMZA KAMPANYASI BAŞLATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı, Alanya’da hizmet veren bir Akaryakıt Dağıtım şirketine ait yanaşma dolfeni tesisi kapasite artışına engel olmak için imza kampanyası başlatmıştı. Başlatılan imza kampanyası artık sokağa indi. Alanya’da turizm ve tarıma büyük zarar vereceği belirtilen tesisin kapasite artışını engellemek için yapılan kampanyaya yüzlerce vatandaş katılarak imza atarken, Alanya'da CHP’li Çorbacı’dan da destek geldi.

”SİYASET ÜSTÜ BİR KONU”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Alanya İlçe Eski Başkanı olan Sefa Çorbacı MHP’nin kampanyasına imza atarak, “Akaryakıt Dağıtım şirketine ait “Yanaşma Dolfeni Tesisi Kapasite Artışı“ nedeniyle genel olarak yapılmak istenen kapasite artışına karşı duruşumuzu gösterdik. Alanya’nın turizmine, tarımına ve çocuklarımızın geleceği için bütün yetkililerini bu imzada görmek isteriz. Not: Bu konu siyaset üstü bir konudur.” dedi. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir