ALKÜ Hastane yönetimi Sena Nur Çelik ile bir araya geldi

ALKÜ Hastane yönetimi Sena Nur Çelik ile bir araya geldi
Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ile Alanya'da bir araya gelen ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi, hastanenin son durumu hakkında brifing vererek mevcut durum, istek ve taleplerini içeren bir dosya sundu.

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimi ile bir araya gelen Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, hastanenin son durumu hakkında bilgi alarak istek ve önerilerini dinledi. Hastane yönetimi olarak görüşmeye katılan Başhekim Vekili Uz. Dr. Nadir Aldemir, Başhekim Yardımcısı Uz. Dr. Mustafa Özgül, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Muhammet Karaman ve İdari ve Mali İşler Müdür Vekili Süleyman Karaman'a Ak Parti İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu ve Sağlık İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Çağlar eşlik etti.

Ziyaret esnasında Milletvekili Çelik'e taleplerini dile getiren Başhekim Vekili Uz. Dr. Nadir Aldemir, yeni hastaneye geçildikten sonraki süreci anlatarak bugüne kadar yapılan hizmet ve iyileştirmeler hakkında bilgi verdi. Kalp merkezi ile ilgili de açıklama yapan Uz. Dr. Aldemir: "Cumhurbaşkanlığı ikinci 100 günlük icraat programı içerisinde bulunan Kalp Merkezi için çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. Yoğun bakım kapasitesini arttırmak amacıyla özellikle kalp merkezi için gerekli olan koroner yoğun bakımı hizmete açtık. Yine 5 yataklı KVC (Kalp-Damar Cerrahi) yoğun bakım için fizibilite çalışmalarımız devam ediyor. KVC yoğun bakım tamamlandıktan sonra açık kalp ameliyatlarına da çok yakında başlayabileceğiz. Bu konuda Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun katkıları büyüktür. Ödenek konusunda da Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'nun emekleri mevcuttur. Hem Sayın Bakanımıza hem de Sayın Başkanımıza katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz." dedi. Uz. Dr. Nadir Aldemir daha sonra Milletvekili Çelik'e hastanenin son durumunu anlatan yapılan hizmetleri ve talepleri içeren bir rapor sundu. Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik ise özellikle personel ve tıbbi cihaz talepleri konusunda elinden gelen desteği vereceğinin sözünü verdi. Görüşme sonrası memnuniyetlerini dile getiren Milletvekili Çelik, hastane yönetimine bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir