İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığındaki belirsizlik sürüyor!

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığındaki belirsizlik sürüyor!
İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Şefik Bahçe'nin istifasının ardından, yeni başkanın atanması beklenirken, henüz bir atama yapılmadı.

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığı'nda yaşanan görev değişikliği sonrasında, yeni ilçe başkanının atanması için parti genel merkezi tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Görevinden istifa eden Şefik Bahçe'nin yerine kimin atanacağı ise Alanya gündeminde merak konusu oldu.

Alanya Belediye Meclisi Üyesi Alper Kan, Su Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı Kurucu Başkanı Fatih Uyar, ve Mali Müşavir Hilmi Er isimleri yeni ilçe başkanlığı için konuşulan isimler arasında. Ancak, genel merkez tarafından yapılan herhangi bir resmi açıklama henüz gelmedi.

Parti içinden bazı üyeler, yerel seçimlere yaklaşırken ilçe başkanlığındaki belirsizlik durumunun çözüme kavuşturulmasını beklediklerini ifade etti. İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı'nın, seçim sürecinde daha etkin bir şekilde görev yapabilmesi için yeni başkanın bir an önce atanmasının önemli olduğu belirtiliyor.

Haber Editörü
Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir