ANTALYA tüm girişler durduruldu kararı geldi

ANTALYA tüm girişler durduruldu kararı geldi
Türkiye'nin yaz sezonunda en çok turist çeken şehri Antalya'da son dakika gelişmesi yaşandı. Antalya'ya tüm giriş ve çıkışlar durduruldu.

Antalya Havalimanı yetkilileri, aşırı sıcak hava sonrası başlayan ve hızla şiddetlenen fırtına nedeniyle uçuşların geçici olarak durdurulduğunu açıkladı. Yetkililer, uçuş güvenliği için gerekli tüm önlemlerin alındığını ve hava koşullarının iyileşmesiyle uçuşların normale döneceğini belirtti. Şiddetli rüzgarlar sadece hava trafiğini değil, şehirdeki günlük yaşamı da olumsuz etkiledi, elektrik kesintileri ve ağaç devrilmeleri yaşandı. Belediye ekipleri hasarları gidermek için çalışmalara başladı. Hava durumu yakından takip edilerek gelişmeler anında kamuoyuyla paylaşılacak.

Antalya Havalimanı'ndaki yoğun rüzgarlar nedeniyle uçuşlar kısa süreliğine durduruldu ve iniş yapmak isteyen uçaklar havada tur atmak zorunda kaldı. Yetkililer, bu tedbirin geçici olduğunu ve hava koşullarının düzelmesiyle uçuşların normale döneceğini belirtti. Şehirde elektrik kesintileri ve ağaç devrilmeleri yaşandı, belediye ekipleri hasarları gidermek için çalışmalara başladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alanya Medya İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.