Eren Kaim 3’üncü oldu
Yayınlanma:
Eren Kaim 3’üncü oldu. Sakarya'da düzenlenen Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası’na Alanyaspor kulübü 3 sporcuyla katıldı.
Eren Kaim 3’üncü oldu. Sakarya'da düzenlenen Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası’na Alanyaspor kulübü 3 sporcuyla katıldı. Alanyaspor Antrenörleri Yunus Yetkin ve Akın Kılıç gözetiminde yarışa katılan sporcular Eren Kaim, U15 kategorisinde 3’üncü oldu.
Spor