Alanyaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Alanyaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı
Alanyaspor yeni sezon hazırlıklarına bugün başladı. Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde yapılan antrenmana 24 futbolcu katıldı.

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Erol Bulut, yeni sezon için 3 aşamalı bir hazırlık kampı geçireceklerini söyledi. İlk etapta Alanya'da çalışacaklarını belirten Bulut, "2'nci etabı Topuk Yaylası'nda, 3'üncü etap kampını da yurt dışında yapacağız ve ülkeye geri döneceğiz. En son etabımız zaten 9 Ağustos'ta bitmiş olacak. Daha sonra Alanya'da 12 Ağustos'tan itibaren lig haftasına başlayacağız” dedi. 

Henüz Alanya’ya gelemeyen futbolcularıın olduğunu dile getiren Bulut, “Copa America ve Afrika Uluslar Kupası'nda 2 futbolcumuz var. Onlar biraz geç gelecek. Onlara biraz daha izin vereceğiz. Çünkü hiç izin yapmadan gelmelerini istemiyoruz. Askere giden arkadaşlarımız oldu. Onlar da bir kaç gün sonra aramıza katılacaklar. Genç arkadaşlarımız da burada ve ilk antrenmanımızı gerçekleştiriyoruz" diye konuştu. 

Copa America'da Şili Milli Takımı forması giyen Junior Fernandes, Afrika Uluslar Kupası'nda Angola forması giyen Djalma Campos ile vatani görevini yapan Efecan Karaca ve izinli olan futbolcular antrenmanda yer almadı.