Alanyaspor 1. Etap Kamp ve Hazırlık Maçları Programı

Alanyaspor 1. Etap Kamp ve Hazırlık Maçları Programı
Alanyaspor’un 1. etap kamp ve hazırlık maçları programı belli oldu.

İlk olarak 27 Haziran'da Alanyaspor tesislerinde genç oyuncular için 4 gün sürecek antrenman programı yapılacak. Teknik Direktör Erol Bulut ve yardımcı antrenörlerin gözetiminde yapılacak antrenmanlara, geçen sezon farklı takımlarda kiralık olarak forma giyen futbolcular ile U21, U19 ve U17 takımı oyuncularından oluşan 24 genç futbolcu katılacak.

Yeni sezon hazırlıkları 1 Temmuz'da Alanyaspor tesislerinde başlayacak. 2-3 Temmuz tarihlerinde ise sağlık kontrolleri ve testlerden geçecek olan Alanyaspor’lu futbolcular, 11 Temmuz'a kadar çalışmalarını tesislerde sürdürecek.

Oyuncular 11 Temmuz'da ise Almanya'ya gidecek ve 12 Temmuz'da Almanya 3. Lig takımlarından Chemnitzer ile An der Gellertstrasse stadyumunda hazırlık maçında karşılaşacak.

Futbolcular 14 Temmuz'da ise Düzce'nin Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası'nda kampa girecek. Takımımız burada 3 hazırlık maçı yapacak. İlk olarak 20 Temmuz'da Konyaspor ile karşılaşacak olan Alanyasporlu oyuncular, 23 Temmuz'da Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek. Alanyaspor ilk etap kampını 26 Temmuz'da Gazişehir Gaziantep ile yapacağı hazırlık maçıyla tamamlayacak.

Etiketler :