Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarı Antalya Expo Center'da!

Takviye Ürünleri ve Aktiviteleri Fuarı Antalya Expo Center'da!
Spor ve sağlıklı yaşama dair tüm paydaşları bir araya getirmeye hazırlanan ANFAŞ Spor TURKEY - Spor Ekipmanları, Takviye Ürünleri & Aktiviteleri Fuarı 4 - 8 Eylül 2019 tarihleri arasında 2. Kez ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açtı...

Fitness ekipman ve donanımları, sporcu sağlığı, sporcu performans ürünleri anti-aging, spor giyim ve aksesuarları beslenme ve gıda takviyeleri, outdoor ve doğa sporları, yakın dövüş sporları, sağlık ve fitness kulüpleri spa&welness merkezleri, sektörel eğitim ve programları ile tüm katılımcılar ANFAŞ Spor Turkey de bir araya geliyor.

4 mevsim elverişli iklimi, tüm spor branşlarını bünyesinde barındıran eşsiz coğrafi konumu ve 50’si uluslararası 500’ü ulusal olmak üzere yılda 550 profesyonel spor organizasyonuyla sporun merkezi Antalya’da organize edilen ANFAŞ Spor Turkey, katılımcılara ve ziyaretçilerine doğru yerde doğru hedef kitleye ulaşma imkanı sunuyor.

Türkiye Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri SporTurkey’de!

Türkiye Vücut Geliştirme Fitness Bilek Güreşi Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri, SporTurkey 2019 ile eş zamanlı olarak organize ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir