TOKİ ANTALYA ALANYA KURA ÇEKİMİ Başladı! 250 Konut sahibi isim isim liste açıklandı

TOKİ ANTALYA ALANYA KURA ÇEKİMİ Başladı! 250 Konut sahibi isim isim liste açıklandı
TOKİ son dakika kura çekimi haberi… TOKİ Antalya Alanya kura çekimi başladı. 250 konut sahibi isim isim listesi yayınlandı. çok iyi Antalya Alanya Konut Projesi kura çekimi detayları haberimizde…

TOKİ Antalya Alanya Konut Projesi kura çekimi milyonlarca vatandaş tarafından heyecanla bekleniyordu. TOKİ tarafından Alanya ilçesi Mahmutlar Mahallesi'nde 250 yeni konut inşa edildi. Konut belirleme kurası ise bugün yapılıyor. 18 Eylül 2023 Pazartesi günü gerçekleşecek olan TOKİ Antalya Alanya Konut Projesi kura çekimi ile ilgili detaylar belli oldu. Tam 250 konut sahibini buluyor. TOKİ Antalya Alanya Konut Projesi kura çekimi detayları haberimizde…

TOKİ tarafından Dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik olarak hazırlanan konut projeleri hız kesmeden devam ediyor. Toki'nin yeni projesi Antalya Alanya Mahmutlar Mahallesi'nde oldu. Alanya TOKİ konut projesi 250 konut olarak belirlendi. Yüz binlerce kişinin başvuru yaptığı TOKİ konut projesi için kura belirleme tarihleri de açıklandı. Alanya'da bugün heyecanlı dakikalar yaşanacak. Çünkü TOKİ Antalya Alanya Konut Projesi kura çekimi bugün yapılıyor.

TOKİ ANTALYA ALANYA KONUT PROJESİ KURA ÇEKİMİ SAAT KAÇTA?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Türkiye'nin 81 ilinde vatandaşları ucuz konut satışı yapılabilmesi amacıyla inşa edilen konut projeleri devam ediyor.com Toki'nin yeni konut projesinin adresi Antalya Alanya oldu. Antalya Alanya TOKİ konut projesi kura çekimi de bugün yapılacak. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Antalya Alanya Konut Projesi kura çekimi bugün saat 14.00'te gerçekleşecek.

ANTALYA TOKİ KONUT PROJESİ KURA ÇEKİMİ SORGULAMA EKRANI

Antalya Alanya TOKİ konut projesi kura çekimi sorgulama ekranı da vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Tam 250 konut bugün sahibini bulacak. TOKİ Antalya Alanya Konut Projesi kura çekimi sonuçları çek kuraların tamamlanması sonrası TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak. Ayrıca TOKİ tarafından kura sonuçları yayınlandıktan sonra listeyi Burada da sizlerle paylaşacağız.

TAM 250 KONUT SAHİBİNİ BULACAK

Peki Antalya Alanya Mahmutlar Mahallesi'nde yepyeni bir konut projesini daha hayata geçiriyor. TOKİ’nin inşa ettiği 250 konut bugün yapılacak olan kura çekimi sonucunda sahibini bulacak. Projeye başvuru yapanlar için şeffaf bir şekilde kura çekimi yönetilecek. Kura sonucunda kendisine TOKİ'den ev çıkmayan vatandaşlar yatırdıkları güvence bedelini iade alabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir