Tarım Kredi Market mutfak indirimlerinde görülmemişi yaptı

Tarım Kredi Market mutfak indirimlerinde görülmemişi yaptı
Tarım Kredi Market mutfak indirimlerine devam ediyor. Tuvalet kağıdından ayçiçek yağına indirimde son hafta!

Market alışverişleri vatandaşın belini bükerken neyse ki zincir marketler indirim kampanyaları Eylül ayında son sürat devam ediyor. Zincir marketlerden indirim deyince son zamanlarda en dikkat çekeni ise Tarım Kredi Market. Tarım Kredi Eylül indirimlerinde mutfak gıda ürünlerinde dev kampanya sürüyor.

Son dönemde yaptığı indirimlerle vatandaşın uğrak noktalarından olan ve poşet poşet alışveriş yapmanın keyfini veren Tarım Kredi Market vatandaşa indirim desteklerini sürdürüyor. Dolar kurunun artması, vergiler derken her ürünün fiyatı her hafta etiket daha soğumadan değişirken vatandaş da indirim kovalıyor. Son olarak Tarım Kredi Market Eylül indirimleri zincir marketlerde bir adım öne geçti. Yaptığı mutfak ürünlerindeki indirimle vatandaşın sofrasını donatmasını sağlayan Tarım Kredi Market indirim kampanyaları bu hafta da devam ediyor.

İNDİRİM HAFTASI UZATILDI!

Vatandaşı kara kara düşündüren market alışverişinde bu hafta indirim müjdesi Tarım Kredi Market'ten geldi. Tarım Kredi Market yine büyük bir indirim kampanyası açıkladı. Ayçiçekyağı, Karpuz, Kavun, selpak, zeytin, domates, soğan ve tuvalet kağıdı gibi ürünlerde sabitlenen fiyatlar bu hafta da devam edecek.

Tarım Kredi Market indirimlerinde hangi ürünler indirimli? Tarım Kredi Market indirimleri 18 Eylül - 23 Eylül kataloğunda indirimli kampanya ürünler hangileri?

Tarım Kredi Market indirimli ürünler listesi;

Kavun - 7,50 TL

Domates 19,50 TL

Kuru Soğan 5,40 TL

Muz 29,90 TL

Limon 15,90 TL

12'li selpak tuvalet kağıdı 60 TL

Yağlı salamura zeytin 76,90 TL

Peynir 19,90 TL

Ayran 3,70 TL

whatsapp-image-2023-09-16-at-175751.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir