İstanbul'a Karlı Sürpriz: Balkanlardan Gelen Kar Yağışı Şehri Beyaza Bürüdü!

Meteoroloji'nin Trakya için kar alarmının ardından, Balkanlar'dan gelen kar yağışı İstanbul'u sarstı. Çatalca'dan alınan görüntülerde, şehrin beyaza büründüğü anlar kaydedildi.

Meteoroloji tarafından Trakya bölgesi için yapılan kar alarmının ardından, Balkanlar'dan gelen kar yağışı İstanbul'u etkisi altına aldı. Çatalca'dan alınan görüntülerde, şehirde beyaz bir örtüyle karşılaşıldığı gözlemlendi.

Trakya'dan başlayan ve hızla İstanbul'a doğru ilerleyen kar yağışı, özellikle Çatalca bölgesinde etkili oldu. Görüntülerde, ağaçlar, sokaklar ve binaların beyaza büründüğü, kışın güzel manzaraların ortaya çıktığı anlar kaydedildi.

Vatandaşlar, beklenmedik kar yağışıyla şaşkınlıklarını gizleyemezken, meteorolojik şartlara hızla uyum sağladılar. Özellikle yüksek kesimlerde ve kuzey bölgelerinde daha etkili olan kar yağışının, İstanbul genelinde kısa süreli beyaz bir görüntü oluşturması bekleniyor.

Kar yağışının devam edip etmeyeceği ve şehir genelinde ne kadar süreceği konusunda Meteoroloji'nin gelecek açıklamaları takip ediliyor. Vatandaşlar, kışın etkileriyle birlikte güzel bir manzara ile karşılaşmanın keyfini çıkartıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir