İŞKUR Şartsız Sınavsız Hastane-Beden işçisi-Temizlik personeli alımı

İŞKUR Şartsız Sınavsız Hastane-Beden işçisi-Temizlik personeli alımı
İŞKUR yeni müjdesiyle iş arayanların gönlüne taht kurmaya devam ediyor ve yeni bildirimle Hastane görevlisi olacak temizlik görevlisi şeklinde hizmet verecek ve Beden işçisi statüsünde görevlendirilecek yeni kişilerin alım yapılacağını bildirmiştir işte detaylar.

İŞKUR, iş arayanlar için önemli bir fırsat sunarak 8-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında KPSS şartsız ve sınavsız beden işçisi ile hastane temizlik görevlisi alımı yapacak. İş arayanların beğeneceği bir alım gerçekleşecektir.

Başvurularda en az 22.666 TL maaş imkanı sunulurken, adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması ve sağlık problemlerinin bulunmaması gibi genel şartlar aranıyor. Siz de böylesi bir fırsatı kaçırmamaya bakmalısınız işe ihtiyacı olana göre başvuru.

İşe alımda özellikle kamu ve özel sektörde geniş istihdam olanakları sunan bu ilanlar iş arayanların kolayca iş bulmalarını sağlanacaktır. İŞKUR Türkiye de öncü iş bulma servisi olarak vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamada da her zaman popüler olmuştur.

Aynı zamanda işverenlerin de ihtiyaç duydukları personeli hızlı bir şekilde temin etmelerine olanak tanıyor. İŞKUR bu yönüyle de işverenin de gözdesi olmayı sürdürüyor.

Evet bu alımla ilgili hemen yapacağınız başvuru için başvurular için İŞKUR'un resmi internet sitesi kontrol edebilirsiniz buradan başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz.