Ne olacak bu tünellerin hali?

Ne olacak bu tünellerin hali?
Alanya'da Dimçayı yolu üzerinde bulunan tünellerin aydınlatılması üzerine Çayarası yaylasında bulunan vatandaşlar tepki gösterdi. Çayarası tünelleri halen karanlıkta ve her an bir kazaya sebebiyet verebilir..

Alanya yeni Dimçayı yolu üzerinde bulunan tüneller aydınlatıldı. Tünellerin aydınlatılması ile birlikte Dimçayı yolunu kullanan vatandaşlar rahat bir nefes aldı. Ama aynı sözü Çayarası yaylası için söylemek pekte mümkün değil. Çayarası yaylasında bulunan vatandaşların bu konuyu daha önce defalarca gündeme getirmesine rağmen yetkililerden henüz bu sorunun çözülmesi için atılmış somut bir adım yok. Çayarası tünelleri halen karanlıkta ve her an bir kazaya sebebiyet verebilir.

VATANDAŞLAR DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ

Dimçayı yolu üzerinde bulunan tünellerin aydınlatılması üzerine Çayarası yaylasında bulunan vatandaşlar haklı olarak tepki gösterdi. Bölge halkı; "Dimçayı tüneli aydınlatıldı da Çayarasındaki trafiğe açık tüneller niye aydınlatılmıyor..? Sayın Muhittin Böcek ve Mustafa Toklu'nun dikkatine" diyerek serzenişte bulundular.

Bizde Alanya Medya olarak bir kez daha uyarıyor ve bir can daha heba olmadan Çayarası tünellerinin aydınlatılması gerektiğini hatırlatıyoruz.

Dimçayı Tünelleri

Çayarası Tünelleri