LÖSEV’den ALKÜ Rektörü Kalan’a anlamlı hediye

LÖSEV’den ALKÜ Rektörü Kalan’a anlamlı hediye
Lösemili Çocuklar Vakfı Antalya İl Temsilcileri ile ALKÜ LÖSEV FAYDA Topluluğu öğrencileri, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan’ı ziyaret etti. Ziyarette Kalan’a LÖSEV’de ilk iyileşen çocuğu simgeleyen “Umut Bebek’ isimli oyuncak hediye edildi.

ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, LÖSEV Antalya İl Koordinatörü Ercan Karalar, Antalya İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğureli, LÖSEV Farkındalık Yaratma ve Dayanışma (FAYDA) Kulübü Danışmanı Öğretim Görevlisi Hamiyet Eciroğlu ve LÖSEV FAYDA Kulübü Başkanı Sema Arslan’ı makamına kabul etti. Ziyarette, LÖSEV Antalya ile ALKÜ LÖSEV FAYDA Topluluğu’nun faaliyetleri hakkında Rektör Kalan bilgilendirildi. Ziyaretin devamında İl Koordinatörü Ercan Karalar tarafından, LÖSEV’in faaliyetlerinden, topluma sağladığı faydalardan ve Akdeniz bölgesine yönelik gelecek planlarından bahsedildi. Antalya İl Koordinatör Yardımcısı Özlem Uğureli ise, Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren LÖSEV FAYDA topluluklarının öneminden ve öğrenciler ile yürütülen çalışmaları anlattı. Uğureli, öğrencileri geleceğin birer yatırımı olarak gördüklerini belirterek, ALKÜ LÖSEV FAYDA Topluluğu’nun tüm LÖSEV FAYDA Toplulukları arasında en aktif kulüplerden biri olduğunu belirtti.

“TÜM ÇALIŞMALARI DESTEKLİYORUZ”
Rektör Kalan ise, çalışmalarından dolayı LÖSEV Vakfı ve ALKÜ LÖSEV FAYDA Topluluğu öğrencilerini tebrik ederek, her zaman öğrencilerin yanında olduğunu, akademik başarılarının yanı sıra gelişimleri için gerekli olan sosyal faaliyetlerini ve tüm çalışmalarını desteklediklerini belirtti. Ziyaretin sonunda desteklerinden dolayı Rektör Kalan’a teşekkür eden Karalar, Antalya LÖSEV ekibi adında LÖSEV’de ilk iyileşen çocuğu simgeleyen “Umut Bebek’i” Rektör Kalan’a hediye etti.