LAKADAMYALI ZİYARET TURLARINA DEVAM EDİYOR.

LAKADAMYALI ZİYARET TURLARINA DEVAM EDİYOR.
ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin ile makamında bir araya geldi.

Yapılan görüşmede karşılıklı istişarelerde bulunarak ileriye dönük sağlık alanında yapılmak istenilen hizmetlere değinildi. 
Başhekim Prof. Dr. Lakadamyalı ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; Alanya’nın artık kabuğuna sığmadığını, sağlık alanında önceliklerini belirlediklerini ve bu doğrultuda çalışmalarına hız vereceklerini söyledi. Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı; ”Görevim tebliğ edildi, bu göreve layık olmak için elimden gelen gayreti göstereceğim. Hep birlikte sağlık alanında yaşanan sıkıntıları çözeceğimize inanıyorum. Önceliklerimizi belirledik, ilk hedefimiz kalp merkezini ilçemize kazandırmak olacaktır. Onkoloji Merkezini de Alanya’mıza kazandırmak istiyoruz. Hayırsever bir vatandaşımız bu konuda bizlere destek olmaya hazır. Bunun için bizler elimizi taşın altına koyduk. Sizlerin de taşın altına koymanızı istiyoruz. Hep birlikte ilçemize Onkoloji Hastanesini kazandıralım. Alanya’nın sağlık alanında bir vizyon kazanması için çalışalım“ diye konuştu.
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya için sağlık alanında yapılacak her türlü yeniliğe ve desteğe hazır olduklarını ifade etti. Mehmet Şahin: ”Alanya’mıza gelip de aşık olmayan yoktur. Güzelliği kadar sağlık alanında yapılan yeniliklerden de adından neden söz ettirmesin? Alanya’nın vizyonu için her türlü desteğe hazırız. Giydiğiniz ateşten gömlek olan bu görevi layığı ile yerine getireceğinize inanıyorum. İlçenin mülkü amirleri ile birlikte sağlık alanında yaşanan sıkıntıları hep birlikte çözeceğimize güvenim sonsuz. Sağlıkta ilçemizin ivme kazanmasının vakti geldi." Dedi. Mehmet Şahin ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getirerek bizler üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız” diyerek sözlerini noktaladı.