Kadınlardan ALTSO’ya teşekkür belgesi

Kadınlardan ALTSO’ya teşekkür belgesi
ALTSO Başkan Yardımcısı Fatma Taşpınar, Kadın Hakları Koruma Derneği Alanya Şubesi’nde düzenlenen kahvaltılı kaynaşma toplantısına katıldı. Kahvaltıda Kadın Hakları Derneği Alanya Şubesi’nin kuruluşunda yaptığı katlılar nedeniyle ALTSO'ya bir teşekkür belgesi takdim edildi..

Oda başkanlarının ve Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel’in de yer aldığı toplantıda kısa bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Taşpınar, “Güzel bir kaynaşma toplantısı oldu. Dernek Başkanımız Gaye hanıma bu güzel organizasyon için teşekkür ederim. ALTSO olarak her zaman sosyal sorumluluk projelerinin yanında yer alıyoruz. Başkanımız Mehmet Şahin de kadınlarımızın toplumda yer bulması adına önemli çalışmalar yapıyor. Bir önceki dönem de yönetim kuruluna Banu Okan Kavukçu hanımefendiyi alarak bir ilke imza atmıştı. Bu dönem de şahsımı başkan yardımcısı olarak görevlendirerek Odamız tarihinde bir ilke daha imza attı. Gelecekte kadınlarımızı yönetimlerde daha fazla Yer alması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğine inanıyoruz” dedi.
Toplantıda, ALTSO'nun Kadın Hakları Derneği’ne verdiği desteklerden dolayı Başkan Gaye Coşkun tarafından, Başkan Yardımcısı Taşpınar’a bir de teşekkür belgesi takdim edildi. Dernek başkanı Gaye Coşkun, teşekkür belgesi takdim ederken yaptığı konuşmada Taşpınar’ın nezdinde Başkan Mehmet Şahin ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir