HOTED’den Başkan Yücel’e Ziyaret

HOTED’den Başkan Yücel’e Ziyaret
Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED) Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Topuzel ve yönetim kurulu Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti.

HOTED Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Topuzel, ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti. Başkan Topuzel ve ekibi Başkan Yücel’le bir saate yakın bilgi alışverişinde bulundu.
 
Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Alanya Belediye Başkan Adem Murat Yücel'e birde plaket takdim eden HOTED Başkanı Sevgi Topuzel, "Sayın Belediye Yücel'e o kadar yoğun bir çalışma iş temposu içinde bize vakit ayırmasına, birlik ve beraberlik içinde çalışma adına verdiği güvenden dolayı çok teşekkür ederim" dedi. Öte yandan Başkan Adem Murat Yücel ise HOTED Başkanı Sevgi Topuzel, Genel Sekreter Ayşe Aksoy, muhasip Mahmut Tosun’a ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları ziyaretten memnuniyetini sosyal medya hesabından "Başkan Topuzel ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim" şeklinde yaparak karşılık verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir