Gazipaşa’ya AVM açılıyor
Yayınlanma:
Gazipaşa’da yapımı süren AVM inşaatında neredeyse sona gelindi..
Gazipaşa’da D-400 karayoluna sıfır olarak inşa edilen ve yapımı halen süren AVM’de neredeyse sona gelindi. AVM inşaatının % 90’ı tamamlanmış durumda. Yapımı süren AVM’nin 2020 yaz sezonuna faaliyete girmesi hedefleniyor. Gazipaşa’da açılacak olan AVM için şimdiden büyük firmaların sıraya girdiği öğrenildi.
Gündem