Alanya'da Basına ikram verilmedi
Yayınlanma:
Bu akşam Alanya Oba stadında gerçekleşecek olan mücadele öncesinde Basına ikram sınıfta kaldı. Sadece Alanya değil Türkiye genelinde de mücadeleyi takip eden basın mensuplarına ikram verilmedi..
Bugün Alanya Oba stadında oynanacak olan Alanyaspor Kasımpaşa mücadelesi öncesinde Basın Trübününde ikram yoktu. Hemen yan tarafında bulunan Protokol Trübününde ise ikramların dolu olması basının tepkisini çekti. Duruma tepki gösteren bazı basın mensupları; "Misafirlerimize ayıp oluyor. Biz onların sahasında paşa gibiyiz. Her sene aynı şeyi yapıyorlar. Gerek yok biz kendimiz getiririz yiyeceğimizi içeceğimizi" dediler.
BASIN TRÜBÜNÜ
PROTOKOL TRÜBÜNÜ
İlgili Haberler
Gündem