Alanya Bisiklet Festivali Komitesi’nden teşekkür turu

Alanya Bisiklet Festivali Komitesi’nden teşekkür turu
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Uluslararası Alanya Bisiklet Festivali’nin ardından organizasyon yetkilileri emniyet ve jandarmaya teşekkür ziyaretinde bulundu.

2018 yılında ilk kez düzenlenmeye başlayan ve iki yıl süren pandeminin ardından 2022 yılında üçüncü defa düzenlenen festivale ülkenin dört bir yanından çok sayıda bisikletçi katılmıştı. Festivali organize eden festivall.com.tr ekibi festival boyunca gezi güvenliğini sağlayan kolluk kuvvetlerine teşekkür edip plaket takdim etti. 

GÜVENLİK BİRİMLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ" 

Festival Koordinatörü Kerim Coşkun, festival süresince yol güvenliğini büyük titizlikle sağlayan emniyet birimlerine teşekkür etti. Coşkun, “Gerek polis gerek jandarma birimlerimiz bize çok yardımcı oluyor. Gezi boyunca misafirlerimizi güvenle gezdiriyoruz. Bu sebeple özverili çalışmaları sebebiyle, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı'ya, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat'a tekrar teşekkür ediyoruz" dedi.

PLAKET TAKDİM ETTİLER

Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat'a plaketini organizasyon sorumlusu Kerim Coşkun verirken,
Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı ve Jandarma Karakol Komutanı Teğmen İlyas Acar'a plaketini festival medya sorumlusu Turgay Güler ve sürüş güvenliği sorumlusu Aydın Delice verdiler. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir