Belediye bu kez farklı mesleklerden işe alım açıkladı Son Gün YARIN

Belediye bu kez farklı mesleklerden işe alım açıkladı Son Gün YARIN
Büyükşehir belediyeleri her zaman yeni işçi alımı yayınlar ve bunu kamuoyuna duyuru ile ilan ederler. Fakat bu kez belediye işte o farklı meslek gruplarından da personel alımı için düğmeye bastı.

Belediye 95 personel alımı için ilan yayımladı. Başvurular 11 Haziran’a kadar devam ediyor. Temizlik işçisi, usta, şoför, beden işçisi ve kadın gassal pozisyonlarında alım yapılacak. Başvuru için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak gibi şartlar aranıyor. Belirli suçlardan hüküm giymemiş, emekli olmamış, sağlık sorunu olmayan ve son altı ay içinde Develi'de ikamet eden adaylar başvurabilir.

Gerekli belgeler arasında başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil belgesi, askerlik durum belgesi, fotoğraflar, ikametgah belgesi, öğrenim belgesi, hizmet dökümü, ustalık belgesi veya sertifikası, cenaze hizmetleri kurs bitirme belgesi yer alıyor.

Başvuru Klavuz

Başvurular 11 Haziran’a kadar sürecek

Temizlik İşçisi: 75 kişi

Usta: 8 kişi

Şoför: 4 kişi

Beden İşçisi: 6 kişi

Kadın Gassal: 2 kişi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alanya Medya İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.