Alanya'da 'Ölüm Kavşağı'na Yeni Köprülü Kavşak Çözümü Onaylandı

Alanya'da 'Ölüm Kavşağı'na Yeni Köprülü Kavşak Çözümü Onaylandı
Alanya'daki Demirtaş'ta bulunan tehlikeli olarak nitelendirilen 'Ölüm Kavşağı'na çözüm olarak yeni bir köprülü kavşak projesi, Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylandı.

Alanya'da uzun süredir gündemde olan Demirtaş Kavşağı, yeni bir köprülü kavşak projesiyle çözüme kavuşuyor. AK Parti İlçe Başkanı, "Köprülü Kavşak Projesi'ne Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onay verildi" açıklamasını yaptı.

Demirtaş'ta yaşanan ve 'Ölüm Kavşağı' olarak adlandırılan noktada meydana gelen trafik kazaları, bölge halkının güvenliği açısından ciddi endişelere neden olmuştu. Meclis üyesi Zavlak'ın çabaları ve şehrin dört bir yanına asılan afişlerle gündeme gelen sorun, şimdi yeni bir köprülü kavşak projesiyle çözülüyor.

AK Parti İlçe Başkanı, Karayolları Genel Müdürlüğü ile yapılan toplantı sonucunda Demirtaş Kavşağı'na yeni köprülü geçiş projesinin onaylandığını açıkladı. Başkan Tavlı, "Ankara temaslarımızda konuyla bizzat ilgilenen başta Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum" dedi.