Alanya'da Çok Amaçlı Salon ve Oyun Parkı

Alanya'da Çok Amaçlı Salon ve Oyun Parkı
Alanya Belediyesi, Başköy Mahallesi'nde vatandaşların düğün, toplantı ve diğer sosyal etkinlikler için kullanabileceği çok amaçlı bir salon inşa etti.

Alanya Belediyesi, Başköy Mahallesi'nde sosyal yaşamı destekleyici bir projeye imza attı. Mahalle sakinlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan çalışmalar kapsamında, düğün, toplantı gibi sosyal etkinlikler için kullanılabilecek çok amaçlı bir salonun inşası tamamlandı. Bununla birlikte, projeye dahil edilen çocuk parkıyla mahalleli çocuklar için de keyifli bir oyun ve sosyal alan oluşturuldu.

Yapılan açıklamalarda, çocukların parktan büyük memnuniyet duydukları ve hafta sonları burada keyifli zaman geçirdikleri ifade edildi. Muhtar Kerim Karav da yapılan çalışmalar için Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e teşekkür ederek, mahallelerine kazandırılan bu tür sosyal alanların önemine vurgu yaptı.

img-20231119-wa0006.jpeg

Alanya Belediye Başkanı Yücel, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların sosyal aktivitelerini destekleyen projelere öncelik verdiklerini belirterek, Başköy Mahallesi'nde yapılan çalışmanın vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir