Alanya Üniversitesi Öğrencilerinden Gümüş Madalya Sevinci

Alanya Üniversitesi Öğrencilerinden Gümüş Madalya Sevinci
Alanya Üniversitesi öğrencileri, prestijli bir gastronomi yarışmasında kusursuz sunumları ve lezzetleriyle jüriyi etkileyerek dikkat çekti. Mikail Alparslan adlı öğrenci, kalkan balığı ve kereviz püresiyle gümüş madalya kazandı.

Alanya Üniversitesi öğrencileri, gastronomi dünyasının önde gelen isimlerinin değerlendirmelerine tabi tutuldukları bir yarışmada dikkat çeken performanslarıyla öne çıktı. Üniversite bünyesinden katılan öğrenciler, Türkiye’nin prestijli mutfak ve gastronomi yarışmalarından biri olan organizasyonda etkileyici sunumlarıyla jüriyi etkileyerek başarı elde etti.

Alanya Üniversitesi Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Erman Baş, yarışmada derece almalarının mutluluğunu ifade ederek, öğrencilerine destek veren üniversite yönetimine teşekkür etti. Mikail Alparslan'ın, kalkan balığı ve kereviz püresiyle gümüş madalya kazandığını belirtti. Alparslan, kazandığı madalyayı aşçılık serüvenindeki ilk başarısı olarak değerlendirirken, üniversiteyi temsil etmekten duyduğu onur ve mutluluğu dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir