10 Yıl Aradan Sonra Alanya'ya Dönen Marella Discovery 2, 488 İngiliz Turisti Getirdi

10 Yıl Aradan Sonra Alanya'ya Dönen Marella Discovery 2, 488 İngiliz Turisti Getirdi
Marella Discovery 2, 10 yıl aradan sonra Alanya Limanı'na demir attı, 488 İngiliz turist ve 717 mürettebatıyla şehri renklendirdi. Turistler, şehri tur otobüsleri veya bireysel olarak keşfetti. Akşam saatlerinde Mısır'a gitmek üzere limandan ayrılacak.

Alanya Limanı'na 10 yıl aradan sonra demir atan lüks kruvaziyer gemisi Marella Discovery 2, coğunluğunu İngiliz turistler olmak üzere 488 misafirle Alanya'yı renklendirdi. Kıbrıs'ın Limasol Limanı'ndan hareket eden Bahama bandıralı gemi, sabah saatlerinde Alanya'ya ulaştı.

Marella Discovery 2'nin 717 mürettebatı ve 488 turisti gemiden ayrılarak Alanya'yı keşfetmeye başladı. Turistler, şehri tur otobüsleriyle veya safari cipleriyle gezmeyi tercih ederken, bir kısmı da Alanya'nın tarihi ve turistik mekanlarını bireysel olarak ziyaret etti.

Alanya Limanı'nda gerçekleşen bu özel an, şehirde heyecan yaratarak turistik faaliyetlere canlılık kattı. Marella Discovery 2, akşam saatlerinde Mısır'ın Suez şehrine gitmek üzere Alanya Limanı'ndan ayrılacak.