Renault’un bütçe dostu Haziran kampanyası! 100 bin TL nakit alım desteği ile 200 bin TL faizsiz kredi teklifi için başvurun!

Renault’un bütçe dostu Haziran kampanyası! 100 bin TL nakit alım desteği ile 200 bin TL faizsiz kredi teklifi için başvurun!
Renault Finans Haziran ayına özel bütçe dostu kampanyasını başlattı. Hemen her modelinde geçerli olan kampanyalı tekliflerden tüm bireysel müşteriler faydalanabilecek. Renault Megane, Sedan, Austral, Clio ve Captur modellerinde geçerli ve o kampanyanın detayları

İlk kez araç sahibi olacaklar bankaların sunduğu düşük faizli kredi tekniklerinden faydalanamayanlar için Renault satış kampanyasını duyurdu. Haziran ayı boyunca belirli modellerde geçerli kampanya ile faizsiz krediye erişmek mümkün olacak.

Renault Megane Sedan modeli için Renault Finans garantisi ile 200.000 TL kredi kullanım kampanyasını başlattı.12 ay vadelerle geri ödenebilen kredi faizsiz olarak talep edilebilecek.

Bireysel müşteriler için geçerli olan kampanya kapsamında geri ödenecek işte o tutar:

  • Kredi tutarı: 200.000 TL

  • Kredi vadesi: 12 ay

  • Kredi faiz oranı: %0

  • Kredi aylık taksit tutarı: 16.888 TL.

Renault Haziran Kampanyalı Araç Modelleri

Renault Austral modeline özel 100.000 TL nakit alım desteği başladı. 2024 model Austral versiyonu için kampanyaya ek olarak 200.000 TL faizsiz kredi de kullanılabilecek.

Sektörün en göz alıcı modeli Renault Clio 200.000 TL kredi 12 aylık vadelerle taksitlendirilecek. Kampanya dönemi boyunca araç için peşinat ödendikten sonra 200.000 TL kredi %0,99 faiz oranı ile kullanılabilecek.

Renault Captur modeli için 100.000 TL nakit alım desteği sunuyor. Belirli modellerde geçerli olan bu teklifin yanı sıra 200 bin TL'ye kadar faizsiz ve 12 ay vadeli kredi kullanım kampanyası da devam ediyor.

Renault’un kampanyalı araç satış teklifinden faydalanmak isteyenlerin en yakındaki yetkili satış bayisi ile iletişime geçmesi gerekiyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Alanya Medya İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.