Öğrenciye bir destek de Vakıfbank'tan! Her ay 1000 TL cep harçlığı

Öğrenciye bir destek de Vakıfbank'tan! Her ay 1000 TL cep harçlığı
Üniversite öğrencilerine her ay 1000 TL destek Vakıfbank'tan geldi. Peki Vakıfbank aranan şartlar neler?

Bu sefer Vakıfbank'tan öğrencilere destek projesi geldi. Kamu bankalarında üniversite öğrencilerine destekler sürüyor. Ziraat Bankası sonrası şimdi de üniversite öğrencilerine müjdeli haberi Vakıfbank duyurdu.

Ekonomik anlamda zorlanan, hem çalışıp hem okumaya çalışan öğrencilere sevindiren rahatlatan bir haber duyuruldu. Vakıfbank ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine her ay 1000 TL ödeme yapacak. Peki hangi şartları sağlayan öğrenciler bu yardımdan faydalanabilecek? İşte 1000 TL Vakıfbank öğrenci ödemesi için tüm detaylar!

Öğrenciye destek ödemelerinde bankalar atağa geçti. Üniversite öğrencilerine destek amaçlı projelere Vakıfbank'ta katıldı. Vakıfbank üniversite öğrencileri en azından ufak bir rahatlama sağlasın diye cep harçlığı tadında 1000 TL ödeme yapacak.

1000 TL ÖDEME ANINDA HESAPLARA YATACAK!

Maddi durumu yetersiz olan üniversite öğrencileri için zor zamanlar başladı. Hem derslerine odaklanmaya çalışan bir yandan da geçinmeye çalışan, kirasını, yurt parasını, market ve giyim alışverişini tamamlamaya çalışan üniversiteliler için zam haberleri iyice durumu zorlaştırmıştı. Üniversite öğrencilerine bu kapsamda destek Vakıfbank'tan geldi.

Vakıfbank'tan üniversite öğrencilere destek ödemesi için şartlar da açıklandı. Vakıfbank'ta hesap açan üniversite öğrencilerine 1000 TL destek ödemesi yapılacak. Öğrencilerin 1000 TL ödeme alması için tek yapması gereken Vakıfbank'tan hesap açmaları. Vakıfbank'ta hesabını açan üniversite öğrencilerine 1000 TL ödeme yapılacak. Öğrencilere nefes aldıracak bu projeyle hem çalışıp hem okumak zorunda kalan öğrencilerin biraz olsun yüzü gülecek. Peki şartlar neler?

Vakıfbank'tan 1000 TL destek ödemesi almak için öğrencilerin bankada hesap açtırması yeterli. 1000 TL destek ödemesinden yararlanmak için öğrencilerin aynı zamanda okula kayıt yaptırması ve harçlarını ödemiş olması gereklidir.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir