Cumhurbaşkanı açıkladı! 18 Eylül’de emeklinin alayına 9900 TL ekstra ödeme

Cumhurbaşkanı açıkladı! 18 Eylül’de emeklinin alayına 9900 TL ekstra ödeme
Emekliye Cumhurbaşkanı müjdesi Az önce açıklandı. 18 Eylül'den itibaren emeklinin Alayına ek ödeme yapılacak. Tam 9.900 TL ekstra ödeme IBAN’dan yatacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekliye müjdeler gelmeye devam ediyor. 4A 4B ve 4C emeklisinin Alayına yeni bir ek ödeme fırsatı daha doğdu. Cumhurbaşkanı talimatıyla harekete geçen bankalar Eylül ayı promosyon ücretlerine artış yaptı. Özellikle Finansbank'ın yeni promosyon rakamı arşa çıktı. Emekli maaşı alan herkese yönelik yepyeni bir promosyon kampanyasına imza atan Finansbank, başvuru yapan tüm emeklilere 9900 TL'ye Varan ek ödeme fırsatı sunacak.

Emekliye müjdeli haberler eylül ayında da gelmeye devam ediyor. 16 milyon emekli vatandaşın yüzünü güldürecek yepyeni bir son dakika gelişmesi var. Emekli maaşı alan milyonlarca kişiye Finansbank'tan 9900 TL ekstra ödeme yapılacak. Tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz verilecek nakit destek için düğmeye basıldı. 18 Eylül Pazartesi gününden itibaren ek ödeme fırsatları başlıyor. Emekliler başvuru şartı ile Finansbank'ın ek ödeme imkanından yararlanabilecek. Milyonlarca emekliye verilecek olan yeni ek ödeme fırsatının detayları haberinizde…

emekliye-onayli-odeme-1.jpg

FİNANSBANK'TAN EMEKLİYE REKOR EK ÖDEME

Emekli maaşı alan milyonlarca vatandaş için bankaların promosyon fırsatları artık bir ek gelir haline dönüştü. Özellikle son 2 yılda emekliye yapılan zam oranlarının artması ile birlikte bankalarda emekli müşteri kapma rekabetine girdi. Milyonlarca emekliye kapılarını açan bankalar promosyon fırsatlarını rekora ulaştırdı. Finansbank tüm bankalar Arasından sıyrılarak en yüksek promosyon fırsatını sunan banka olarak öne çıkıyor. Finansbank'a başvuru yapan emekliler tam 9.900 TL ödemenin de sahibi oluyor.

3 YILLIĞINA MAAŞ TAŞIMAK YETERLİ

Emekli promosyon kampanyaları ile dikkatleri çeken Finansbank'ta özel fırsatlar sürüyor. Sadece 3 yıllığına maaşınızı Finansbank'a taşımak karşılıksız ve geri ödemesiz promosyon almak için yeterli. Ekstra bir koşul aranmadığı gibi kredi kartı gibi ürünleri kullanmanız halinde ekstra ödeme de yapılıyor. Yani Finansbank müşterisi olan emekliler kredi kartından harcama yaptıkça ek ödeme kazanıyor.

emekliye-onayli-odeme-2.jpg

BAŞVURULAR 18 EYLÜL'DE BAŞLIYOR

Finansbank'ın emekli promosyon kampanyasına başvurular 18 Eylül’de başlıyor. Başvuru yapmak isteyen emeklilerin şubeye gitmesine gerek yok nokta şubesi masrafsız bir şekilde Finansbank'tan promosyon desteği alabilirsiniz. Finansbank'ın dijital bankacılık kanallarından ya da e-devlet üzerinden maaş taşıma başvurusu yapmak mümkün.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir