Kızı Ağlayınca Kendisi de Hüngür Hüngür Ağladı

Kızı Ağlayınca Kendisi de Hüngür Hüngür Ağladı
Alanya Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ve KOM ekiplerince uyuşturucu operasyonunda yakalanan 60 yaşındaki şüpheli tutuklanınca kızı mahkeme kapısında ağlayınca kendisi de ağlayarak cezaevine gitti..

Edinilen bilgiye göre; Alanya Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ve KOM ekiplerince istihbari çalışmalarda Elikesik Köyünde bir araç  içersinde Uyuşturucu olduğu tespit edilmesi üzerine 07 HYN 62 plakalı otomobili takibe aldı. otomobil Elikesik kavşağında durdurularak yapılan aramada 50 gram Kubar esrar, 1 adet hassas terazi, iki poşet halinde 225 gram esrar ve çok sayıda kilitli boş poşet ele geçirilirken otomobil içinde 60 yaşındaki Arif B,ve 45 yaşındaki Ercan E, yakalanak gözaltına alındı Alanya Merkez İlçe Jandarma Komutanlığına götürülürken otomobil içindeki malzemelere el konuldu. Alanya İlçe jandarma komutanlığında ifadeleri alınan  Arif B, ve Ercan E.nöbetçi mahkemeye sevk edildiler.

Nöbetçi mahkeme Ercan E. Adli Kontrol şartıyla serbest bırakırken. Arif B. 'Uyuşturcu Madde Ticareti' yapmak suçundan tutuklanınca mahkeme kapısında Babasının tutuklandığını duyması üzerine kızı ağlayınca  şüpheli  Arif B. gözyaşlarını tutamadı ve Alanya L. Tipi Kapalı Cezaevine götürüldü.

Etiketler :