Alanya'da Uyuşturucu Madde Ticaretine Geçit Yok!

Alanya'da Uyuşturucu Madde Ticaretine Geçit Yok!
Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Alanya'da uyuşturucu madde ticaretinin ve kullanımının engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar devam ediyor.

Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Alanya'da uyuşturucu madde ticaretinin ve kullanımının engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında dün F.Y. isimli şahsın Güllerpınarı mahallesinde bulunan ikametinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edildi. Harekete geçen ekipler dün, saat:15.00 sıralarında ikamete D.M.A. isimli şahsın eve girip çıktığını görerek şahsı Kiriş sokak üzerinde durdurdular. Yapılan kontrollerde şahsın üzerinde 0,36 gram ve 0,38 gram Eroin olmak üzere toplam 0,74 gram Eroin maddesi ele geçirildi. Daha sonra F. Y. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada ise; İ.B.Ş. isimli şahsın da aynı ikamette olduğunu tespit eden ekipler yaptıkları arama neticesinde 1,91 gram Eroin maddese ve 1 adet Suboxone hap ele geçirdiler.

Nöbetçi Cumhuriyet Savcısının talimatı ile İ.B.Ş. ve D.M.A. isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmaktan ikmalen işlem yapıldı. F.Y. isimli şahıs ise Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan işlem yapılarak bugün Alanya Cumhuriyet Başsavcılığında sevk edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir