Alanya'da pes dedirten olay! Alışveriş bahanesiyle girip soygun yapmaya çalıştı

Alanya'da pes dedirten olay! Alışveriş bahanesiyle girip soygun yapmaya çalıştı
Alanya'da, bir kozmetik mağazasına müşteri kılığına giren Kolombiyalı hırsızlar, 400 TL değerindeki ürünü çalmaya çalışırken mağaza çalışanları ve cesur vatandaşlar tarafından yakalanıp polise teslim edildi.

Alanya'nın Atatürk Bulvarı üzerindeki Gratis mağazasında gerçekleşen olayda, Kolombiya uyruklu iki şahıs, müşteri kılığında girip 400 TL değerinde kozmetik ürün çalmaya çalıştı. Ancak mağaza çalışanları durumu hemen fark ederek olaya müdahale etti.

Mağazadan kaçmaya çalışan hırsızları fark eden üç genç kız çalışan, cesur bir şekilde hırsızların peşine düştü. Kovalama sonucunda yaklaşık 50 metre sonra hırsızlar yakalandı ve durumu fark eden çevredekiler tarafından etkisiz hale getirildi.

Olayı gören vatandaşlar, hırsızları polise teslim etti. Mağaza çalışanlar>ı ise polis ekiplerine olayı detaylı bir şekilde aktardı. Şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

Bir görgü tanığı, "Ben burada oturuyordum. Bir kalabalık oluştu, gittim baktım. Mağaza çalışanları anında olaya müdahale edip şahısları yatırdı. Sonrada polise haber verip teslim ettiler. Esnaf bunları tanıyor. Animatörlük yapıyorlar" şeklinde olayı anlattı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir